Beszélgetőmajom - Béta verzió
Észrevételek: info@utazomajom.hu

Repjegyekkel kapcsolatos általános kérdések

Repjegyekkel kapcsolatos általános kérdések

• Sziasztok...én szeptemberben repülnék és ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy az idő előrehaladtával olcsóbbak lesznek majd a repjegyek? (Ciprus/Wizzair)
    Köszi!
  • Kb változó. Szerintem figyeld rendeszeresen és keress elkerülő útvonalakat is. Okosan mondják, hogy teszem azt pl kedden néha olcsóbb jegyet venni mint pénteken :)
  • ok,nézegetem :) köszi                                                         
  • Mikor szeretnél menni? Nyárra nem lesz olcsó, októbertől lehet még olcsóbb.
  • Igazából szeptember elejére tervezem és május eleje óta figyelgetem az árakat. Kb. 15 ezret csökkent ahhoz képest az ár, reménykedem, hogy megy ez még lejjebb is :)
  • Sziasztok!

Ha a Kayak exploreren keresgélek olcsóbb repjegyek után, akkor miért van az hogy ha találok egyet és rákattintok akkor felmegy az ára? Hogyan tudok azon az áron foglalni, amit az exploreren látok?

Köszi! :-)
  • Pont ezt akartam kérdezni. Nézegettem Azori repülőjegyet, de kb. csak akkor van olyan olcsó jegy, mikor kiírja a Majom. Későbbi időpontban csak lényegesen drágább jegy van.
  • Mert az nem a végleges ár, hanem kicsivel régebbi.
  • Sziasztok! Vásároltunk jegyet a Paravion-on keresztül Thaiföldre. Az eredeti indulás időpontja délután öt óra volt. Az emailen kiküldött repjegyen írták, hogy a CheckMyTrippen lehet ellenőrizni a jegyet. Ezen az oldalon már többször módosultak az indulási időpontok. Viszont a légitársaság oldalán is megnéztük ott nem változott!  Sajnos eddig nem értük el a légitársaságot!
    A kérdés, hogy melyiknek higgyünk?
    Köszönet!
  • Szia Zsuri!

Elméletileg a foglalásoddal kaptál egy kódot amit a légitársaság oldalán beírva le tudod ellenőrizni a foglalásod. Én a légitársaságnak hinnék, de megvárnám az ügyfélszolgálatok válaszait... érdekes ez az időpont változás!
  • szerkesztette ezt: január 7
    Sziasztok!
    Tudok repjegyet foglalni 2 főre mondjuk wizzair-en, hogy csak az egyik utazó legyen basic csomagban, míg a másik wizz go legyen? Vagy ahhoz külön-külön kell megvenni.
  • Sziasztok!
    Lefoglaltuk a nov.18. án posztolt 19 napos Thaiföldi körutazást , a post végén volt egy info h mivel 12 órát meghalad a várakozás pekingben visszafelé, ezért van lehetőségünk szállást és transzfert kérnünk a társaságtól.
    A kérdés h van e valakinek ebben tapasztalata h ez hogy működik hogyan kell csinálni?!
    A válaszokat előrre is köszönöm!
  • Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni, hogy a repülőjegy árak tartalmazzák a reptéri illetéket is!
    Ha nem, akkor honnan tudom meg hogy mennyit kell még fizetni mellé.
    Köszi
  • Sziasztok!
    Peruba terveznék utazni az utazómajom posztja alapján (https://www.facebook.com/utazomajom/posts/1184450388298669)
    Valamiért olcsóbb az út 1 átszállással (London - Amsterdam/Madrid - Lima) mint átszállás nélkül (Amsterdam/Madrid - Lima)
    Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet azt csinálni hogy megveszem az átszállásos repjegyet, de az indulásnál nem Londonban, hanem csak Madridban szállnék fel?
    Illetve hogy 1:10 perces átszállási időnél nagy a kockázata annak, hogy lekésem a csatlakozást gyakori a késés Londonban?

Válaszokat előre is köszönöm! :)
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.